Zewnętrzne maty reklamowe

Zadbane korytarze w urzędach, czyste posadzki w szkołach czy sterylność w szpitalach to zasługa osób odpowiedzialnych za sprzątanie. Ale co zrobić, gdy na dworze pada deszcz, albo co gorsza – na chodnikach zalega pośniegowe błoto?

Zewnętrzne wycieraczki z reklamą

zewnętrzna wycieraczka z logo hoteluW takich sytuacjach samo ciągłe sprzątanie niewiele pomoże, ponieważ przemieszczający się petenci będą na nowo wnosić brud do budynków. Jedynym ratunkiem są duże, bardzo odporne i estetyczne wycieraczki.
Przedstawiamy Państwu produkt godny polecenia. Jest to dekoracyjna mata zewnętrzna, a mówiąc dokładniej – wycieraczka z reklamą.

Prezentowane wycieraczki przeznaczone są do użytku na zewnątrz budynków. Wyprodukowane są w całości z tworzywa sztucznego, co gwarantuje wysoką odporność na wilgoć, wodę i błoto. Ze względu na niewrażliwość na wodę, matę reklamową bardzo łatwo jest utrzymać w czystości, a dzięki otworom drenażowym, rozmieszczonym na całej powierzchni, wycieraczka bardzo dobrze odprowadza wodę. By wyczyścić naszą wycieraczkę z reklamą, wystarczy spłukać ją czystą wodą z węża, a mata znowu nabierze nie tylko praktycznego, ale również dekoracyjnego charakteru.

Nasza dekoracyjna mata reklamowa swoją nazwę zawdzięcza możliwości umieszczenia na jej powierzchni dowolnego napisu reklamowego lub ciekawej grafiki. Bardzo nowoczesna metoda nadruku w ilości do czterech kolorów oraz gotowy wzór bardzo trwały i odporny na ścieranie i blaknięcie kolorów powoduje, że spersonalizowane maty reklamowe, umieszczone przed drzwiami restauracji, klubów czy innych obiektów użyteczności publicznej z pewnością zachęcą potencjalnych klientów do zainteresowania się daną firmą.

Dowolna wielkość mat dekoracyjnych

mata zewnętrzna z logoMaty dekoracyjne produkowane w różnych rozmiarach, zamówienia indywidualne są od samego projektu do gotowego produktu konsultowane ze zleceniodawcą. Każdy krok produkcji jest przedstawiany klientowi. Dzięki tak znakomitej współpracy pomiędzy zleceniodawcą a wykonawcą, wycieraczki z reklamą produkowane przez naszą firmę są zamawiane najczęściej.

Nasze maty to produkcja europejska, gwarantujemy krótkie terminy dostaw, a także produkty najwyższej jakości. Dzięki naszej długoletniej działalności zyskaliśmy duże uznanie klientów na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *