Wybierz Aurę

reklama podłogowaProwadzisz sklep, firmę, punkt usługowy? Chcesz zwiększyć ilość odwiedzin klientów? Chcesz być bardziej widoczny, ale nie w nachalny sposób? Stawianie kolejnego potykacza, wieszanie następnego bannera szpeci wejście o Twojego sklepu?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – winylowa mata reklamowa.

Cóż to takiego?

Mata reklamowa to dodatkowa powierzchnia reklamowa dla Twojej firmy, którą możesz położyć w każdym miejscu:

* przed wejściem do sklepu, punktu, który prowadzisz – będzie pełniła także funkcję czyszczącą, a to dzięki specjalnej powierzchni zatrzymującej kurz, pył, wilgoć,

* w holu, korytarzu, windzie – wytłumi hałas a odwiedzającym Ciebie klientom będzie po protu milej,

* na blatach roboczych, w pomieszczeniach socjalnych – ułatwi zachowanie w nich czystości,

* na wjeździe do magazynu, śluzy, pomieszczeń gospodarczych – ochroni podłogi, zatrzyma piach nanoszony przez wózki i kontenery,

* na ścianach, tymczasowych punktach wystawowych – posłuży jako przepierzenie między boksami wystawienniczymi, tymczasowa kotara, ozdobi i wygłuszy box.

Dlaczego jest wyjątkowa?

reklamowa mata auraMata reklamowa może mieć przeróżny rozmiar, dopasujemy ją do każdej okoliczności i każdej potrzeby. Ale najważniejszy jest jej wygląd. Mata może mieć nadruk jaki tylko zechcesz, w pełnej gamie kolorów, z wyrazistym, w wysokiej rozdzielczości obrazem.

Już od wejścia możesz zachwycić klientów kolorystyką, oryginalnym zdjęciem, piękną kompozycją.

Prowadzisz kwiaciarnię? Umieść na macie piękny bukiet kwiatów. Klienci na pewno zwrócą na niego uwagę.

Prowadzisz zakład fryzjerski? Zamów matę ze zdjęciem modelki z fryzurą w najmodniejszym kolorze. Będzie widoczny z daleka. Zachwyci wyrazistością.

Na macie możesz umieścić także sentencje, afirmacje, śmieszne rysunki, emotki. To zawsze poprawia humor i sprawia, że każdy w takim miejscu czuje się dobrze.

Mata Aura na reklamę spełni wszystkie Twoje oczekiwania. To w pełni zindywidualizowana reklama, dzięki której wyróżnisz się w sposób oryginalny lecz nienachalny, zaaranżujesz wnętrze, udekorujesz miejsce pracy. Każdy Cię zauważy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *