Czy można umieścić reklamę na barowym blacie?

Reklama dźwignią handlu, nie reklamując się odpowiednio nie informujmy klienta o swoich produktach czy usługach. Ostatnio niezwykle innowatorską reklamą i przykuwającą uwagę stała się reklamowa mata na ladę z nadrukiem. Takie maty pojawiły się w wielu restauracjach na blatach ich barów. Mata na bar przykuwa wzrok, informuje, zastanawia, wbija się w pamięć i jest czymś nowym o czym można porozmawiać z barmanem i czym na pewno można się zainteresować.

Własny indywidualny nadruk

Bar to miejsce najbardziej oblegane przez klientów, jest to na ogół centralne miejsce w restauracji lub pubie. Do pustego blatu na barze przyzwyczajeni jesteśmy wszyscy. Wiemy, że nie ma tam żadnej informacji a barman co jakiś czas przeciera blat baru ściereczką.
Akcesoria barmańskie nie muszą być jedynymi przedmiotami przykuwającymi wzrok klientów baru. Może to być mata na ladę z nadrukiem personalnym, indywidualnym, informującym o danej restauracji.
Mata na bar ,a jeszcze jedną dodatkową funkcję, pozwala zachować czystość blatu, podbita gumą nie przesuwa się na blacie a jeszcze bardziej go dekoruje. Ponieważ mata może być kolorowa, ciekawie opisana z interesującą grafiką.

Reklama dźwignią handlu

Dlaczego dobrze jest zdecydować się na bar – mat?

Powodów, dla których na barze, dobrze jest położyć matę jest kilka:

  • zamawia się nadruki reklamujące własny biznes,
  • nadruki są realistyczne i odporne na ścieranie czy blaknięcie,
  • mata z powodzeniem absorbuje rozlane płyny,
  • nie łamie się, nie kruszy, nie zgina,
  • posiada antypoślizgowy spód,
  • dekoruje bar,
  • można ją prać w pralce w 40 stopniach,
  • jest nowością, na którą klienci od razu zwracają uwagę a siedząc długo przy barze, treść każdej maty reklamowej zapada im na długo w pamięci.

Ciekawy gadżet

mata na ladęMata na bar, ladę, do restauracji, recepcji hotelowej czy sklepu, może być doskonałym gadżetem. Bardzo dobrym prezentem dla klientów i kontrahentów, interesującym podarkiem targowym.
Mata jest kolorowa, przyjemna dla oka i miła w dotyku. Ponadto taki artykuł promocyjny jest czymś nowym, dopiero co podbija rynek reklamowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *